ליווי רפואי ללא פשרות

ליווי רפואי ללא פשרות

אלו שחוו משבר רפואי בחייהם, ידעו לספר אודות תחושת חוסר האונים שנלווית אליה. הבשורה המרה נוחתת לרוב כרעם ביום בהיר ותופסת אותנו במצב של חוסר מוכנות. לא פעם,עולות שאלות ומתעוררים ספקות קשים לגבי האבחנה והטיפול המוצע. "האם אכן הטיפול עליו המליץ הרופא הוא הפתרון הנכון?" "האם אנו מטופלים על-ידי הטובים ביותר?". במצבים כאלו, חשוב מאוד שיהיו לצדנו אנשי מקצוע שיוכלו לכוון אותנו בבטחה במבוך הרפואי ויעזרו לנו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורנו או עבור יקירנו.

 

מדיקל אופיניון מציעה לך ליווי רפואי בידי צוות מיומן. המומחים שלנו יעניקו לך ניהול ותמיכה רפואית מקיפה, כולל פגישת יעוץ עם רופא מומחה, בקרה, אבחון וניתוח תוצאות. השירות של מדיקל אופיניון מבטיח ללקוח טיפול מקצועי ללא פשרות.

 

השירות שלנו נועד להעניק לך ליווי מלא ומקצועי - מרגע הפנייה ועד לתום הטיפול לשביעות רצונך המלאה.

 

איך זה עובד?

בכל עת שמתעורר הצורך לסיוע רפואי, הלקוח מוזמן להתקשר למוקד של מדיקל אופיניון, המאויש על ידי מתאמות רפואיות שהנן אחיות מוסמכות. המתאמות ירכזו עבורכם את המידע הרלוונטי, יעניקו הסבר מלא על המשך התהליך, יקבעו פגישות יעוץ עם המנהל הרפואי של מדיקל ועם רופא מומחה מתאים. 
הליווי של מדיקל אופיניון כולל מעקב רפואי קפדני, מענה לשאלות, המלצות, ניתוח והסבר של כל בדיקה - כל זאת ביחס מקצועי, חם ואישי. 

 

חוסכים לך זמן וטרחה

הליווי של מדיקל אופיניון חוסך לך את הטרחה הכרוכה בקבלת מענה רפואי: חיפוש רופאים, השגת מידע ואישורים, מילוי ומשלוח טפסים והמתנות, המבזבזים שעות רבות של זמנך היקר.
 אנו נרכז עבורך את המידע והמסמכים הרלוונטיים, נפנה אותך לגורמים המתאימים ונייעץ לך באופן צמוד לאורך כל הדרך.

 

אנו כאן עבורך

אנו כאן על מנת לעזור לך לנווט בעולם רפואי גלובלי מורכב ורב אפשרויות. בכל שלב בטיפול שלך או של יקיריך, תוכל לסמוך על צוות רפואי מקצועי ומהימן שיוביל בבטחה את התהליך ויאפשר לך לקבל את ההחלטות הנכונות בכל צומת הכרעה. 

 

 

אנחנו כאן בשבילכם - צרו קשר

תשובות מהירות לשאלות רפואיות מאת רופאים מומחים.