אודות Medical Opinion

Medical Opinion היא חברת שירותי בריאות בינלאומית, המספקת  דו"חות רפואיים מהימנים ומקצועיים. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם רופאים בעלי שם עולמי ועם הקליניקות המובילות בעולם. Medical Opinion מציעה הפניות לרופאים המומחים ולמרכזים הרפואיים המתאימים ביותר לצרכי המטופל ולמומחיות.

אנו מספקים לכם שירות רפואי רב-תחומי מהמומחים המובילים בעולם בתחומם.

  • מענה טלפוני מקומי 7\24
  • תיאום רפואי מקוון
  • שותפים בקליניקות המובילות
  • שירותי פרימיום מקיפים

מידע רפואי בהתאמה אישית ממומחים רפואיים בכירים

 .הוקמה בשנת 2006 במטרה לספק מידע רפואי מהימן ומקצועי ממומחים מובילים מכל העולם Medical Opinion

 

אנו מציעים לכם גישה מיידית למומחים בעלי שם בינלאומי בתחום הרפואי המדאיג אתכם, ללא מגבלה גיאוגרפית. השירות שלנו מבוסס על מידע עדכני, מחקרים וטכנולוגיות מתקדמות. הקמנו רשת של מטפלים מומחים ומוסדות רפואיים מובילים, כמו גם צוות מסור העובד מסביב לשעון על מנת לשרת אתכם

שירות מהיר ונוח

המידע מועבר במהירות האפשרית. בעזרת השירותים שלנו, תוכלו להמנע מההוצאות והטירחה סביב נסיעות להו''ל במטרה לפגוש את המומחה לו אתם זקוקים. בנוסף, שירותינו מאפשרים להימנע מהניירת והעיכובים האינסופיים הכרוכים בפנייה לקופות החולים וחברות הביטוח.
 
Medical Opinion מקיימת שותפות רבת שנים עם Europ Assistance, חברת סיוע רפואי, ועם מספר חברות מובילות לביטוח רפואי. כמו כן, אנו מספקים שירות לארגון היוקרתי YPO (ארגון הנשיאים הצעירים).

100% מהימנות

אנו מספקים מידע עצמאי תוך שקיפות מלאה, חף מניגודי אינטרסים או שיקולים כלכליים בלתי רלוונטיים. כל המידע מועבר ללקוחותינו במסמכים רשמיים בעלי מהימנות מלאה, לנוחיותכם.

כחברת בוטיק, אנו שואפים תמיד להשיג שביעות רצון מוחלטת של לקוחותינו. במידה ויש צורך במידע נוסף, אנו נמשיך לחקור עד שהלקוח יקבל את המידע המדוייק ביותר.

זקוקים לסיוע?

  1. בחרו שירות
  2. מלאו טופס בקשה
  3. קבלו שירות עוד היום

אנחנו כאן בשבילכם - צרו קשר

תשובות מהירות לשאלות רפואיות מאת רופאים מומחים.